• slayt
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 32,8106   32,8698
EURO 35,5656   35,6297
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür ama herkes kabı kadar alır
Son Ziyaretçi Yorumları
ÖMER YILDIZ
arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğinizde mesajlarınızı bekliyoruz yorum eklemeyi unutmayın.

Ömer Yıldız
sitemiz yenileniştir kooperatifimize hayırlı olması dileğimle

Akın Sezer
Saygı değer kooperatif yöneticileri ve hemşerilerim yaklaşan yeni yılınızı kutlar, yeni yıl SİVASın kaderini kırarak göç veren bir il değil kendi kendine yeten, eğitimde geleceğine güvenle bakan bir il statüsünde görmek dileğiyle tüm SİVASLILARIN yeni yıllarını kutlar saygılar sunarım


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
esnafa faizsiz kredi

KOSGEB DESTEĞİ İÇİN VERİ TABANIA KAYIT YAPTIRIN
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Küçük ve Orta İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB)’in KOBİ’lere yönelik olarak kredi vereceğini belirterek, bu desteklerden faydalanacak esnafların mutlaka veri tabanına kayıt yaptırmaları gerektiğini söyledi.
Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım tarafından Ekonomi Koordinasyon Kurulu toplantısının ardından KOBİ’lere yönelik olarak yeni bir kredi desteği verileceğini vurgulayan Köksal, “İşletme Sermayesi Kredi Faiz Desteği’ uygulaması hayata geçiriliyor. KOBİ’lere yönelik olarak ilk yılı ödemesiz, 3 yıl vadeli, 50 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği verileceği açıklanmıştır. Söz konusu kredi desteğinden faydalanmak isteyenler öncelikle KOSGEB veri tabanına kayıtlı olması, kayıtlı KOBİ’ilerin de veri tabanındaki bilgilerini güncellemesi gerektiği bildirilmektedir. Krediye ilişkin detaylar henüz güncelleşmemiş olduğundan dolayı önümüzdeki günlerde resim açıklama yapıldıktan sonra duyurulacaktır” dedi.
Krediden yararlanmak isteyen esnaf ve sanatkara uyarıda bulunan Köksal, desteklerden etkin yararlanılabilmesi için başvuru öncesinde KOSGEB veri tabanına mutlaka kayıt yaptırılması gerektiğini kaydetti.
Köksal, esnaf ve sanatkarların KOSGEB veri tabanına www.kosgeb.gov.tradresinden online kayıt yaptırabileceklerini sözlerine ekledi.

Okunma Sayısı: 561


44.211.31.134
DİĞER HABERLER

S.S. Sivas Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi

© Copyright 2024  V4.4 Tüm Hakları Saklıdır.

Hazır Kooperatif SitesiTop